Innowacyjność, Ekologia i Energooszczędność to 3 filary naszej firmy

Firma ART-KLIMA działa na rynku klimatyzacji od 2000 roku. Od początku naszej działalności działamy w oparciu o te fundamentalne zasady.

Od tego czasu przeszła wiele transformacji i przekształceń.

Na samym początku działalności skupialiśmy się na podwykonawstwie i usługach serwisu oraz diagnozy i naprawy.

Obecnie, dzięki zebranemu przez ponad 20 lat doświadczeniu możemy powiedzieć, że zarówno instalacja klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, automatyki  jak i różnego rodzaju pompy ciepła nie mają dla nas tajemnic. Realizujemy inwestycje pod klucz, nieustannie udowadniając, że korzystna cena i wysoka jakość wykonanych usług  jak najbardziej idą ze sobą w parze.

Zajmujemy się nie tylko montażem systemów klimatyzacji i ogrzewania, proponujemy również ich kompleksowy serwis. W ramach naszych usług oferujemy także m.in. projektowanie instalacji HVAC, modernizacje starych systemów grzewczo-chłodzących oraz analizy wydajności i poprawności działania systemów klimatyzacji.
Ponadto dokonujemy wymiany starych systemów, pracujących na czynniku R22 na nowe, przy zachowaniu istniejącej instalacji.

Nasza oferta obejmuje również systemy GHP (gazowe pompy ciepła), systemy VRF, układy hybrydowe VRF-GHP gazowo - elektryczne , systemy adsorpcji, układy chłodnicze CO2 czy mikro-regenerację i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych usług.

Nasze doświadczenie i latami zdobywana wiedza zaowocowały uznaniem naszej firmy jako:


Fabrycznego serwisu firmy Panasonic


w zakresie: systemów VRF, GHP oraz układów hybrydowych i systemów klimatyzacji komercyjnej.

Ponadto możemy się pochwalić szeregiem ciekawych i niestandardowych oraz innowacyjnych realizacji które odbiły się szerokim echem na naszym rynku jak również zostały opisane w prasie branżowej oraz zostały zrealizowane  filmy obrazujące nasze najciekawsze realizacje,

W tym między innymi:

 

  • Pierwsze w Polsce, Europie a nawet na świecie
  • Niektóre nasze projekty zostały wyróżnione w międzynarodowych konkursach
Dołącz do grona zadowolonych klientów !