Ponad 20 letnie doświadczenie ! Możesz nam zaufać.

Ekologia, innowacyjność, oszczędność – to trzy filary, którymi kierujemy się podczas wykonywania naszych usług z szeroko pojętych systemów klimatyzacji i nie tylko.

Główną specjalizacją naszego prężnie rozwijającego się od 2000 roku przedsiębiorstwa jest serwis gazowych pomp ciepła.

Wszystkie pozostałe działania realizowane przez firmę ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J. skutecznie rozwijamy i udoskonalamy  – począwszy od projektowania instalacji HVAC, przez montaż instalacji (klimatyzacji lub pompy ciepła), kończąc na skutecznym serwisie – Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz znajdziesz w module usługi.
Obsługujemy już ponad 150 systemów VRF i GHP producentów Panasonic i Sanyo w całej Polsce! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sięgającemu ponad dwóch dekad, jesteśmy ekspertami w branży.

Dostarczymy Ci zarówno klimatyzator w atrakcyjnej cenie, jak i zadbamy o domowe pompy ciepła wraz z montażem i serwisem, a także wykonamy profesjonalne ekologiczne ogrzewanie – w tym również podłogowe – które pozwoli Ci na efektywniejsze zarządzanie budżetem domowym. W zleceniach wykorzystujemy również proces zwany mikro-kogeneracją (tzw. microCHP) oraz Technikę Diamentową Hilti.

Wykonujemy również profesjonalne komercyjne systemy dla potrzeb obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i innych.

 

Ponadto proponujemy:

 

  • Opracowania porównawcze kosztów eksploatacji różnych systemów
  • Analizę, a następnie ewentualną modernizację istniejących systemów klimatyzacji, ogrzewania, układów chłodniczych.
Dołącz do grona zadowolonych klientów !